افزایش قابل توجه قیمت ثبت دامنه و میزبانی وب با توجه به افزایش نرخ دلار

با سلام با توجه به افزایش قیمت دلار در شهریور و مهر ماه 1397 قیمت ثبت دامنه های بین المللی افزایش یافت . ثبت و تمدید دامنه های از این پس با نرخ جدید صورت می گیرید . قابل ذکر است سرویس های میزبانی وب ... بیشتر »

29th Sep 2018
افزایش قیمت ثبت دامنه و میزبانی وب با توجه به افزایش نرخ دلار

با سلام با توجه به افزایش قیمت دلار از کانال 3800 تومان به 4700 تومان و ثابت شد نرخ جدید در 4 الی 5 ماه گذشته و افزایش هزینه های جهانی ثبت دامنه توسط رجیسترار Joker ، قیمت ثبت دامنه های بین المللی افزایش ... بیشتر »

4th Mar 2018
ثبت دامنه در رجیسترار Joker آلمان و دریافت نمایندگی ثبت دامنه Joker

با سلام در پی تحریم های اعمال شده توسط شرکت Resello و الزام به انتقال دامنه ثبت شده در این رجیسترار ، با هماهنگی و اقدامات صورت گرفته از این پس دامنه های توسط رجیسترار Joker آلمان ثبت خواهد شد . تمامی ... بیشتر »

4th Mar 2018
اخطار مرورگر Chrome و FireFox برای صفحات بدون SSL

با این هدف که کاربران  مرور امنی در صفحات وب داشته باشند، گوگل کروم امنیت اتصال به وب سایت‌ها را با یک آیکن در نوار آدرس مشخص می کند (آیکن قفل سبز رنگ برای وب سایتهای امن مانند وبلاگ ایران ... بیشتر »

18th Oct 2017
شرکت چند ملیتی Resello ایران را تحریم کرد

با سلام ، متاسفانه تحریم های جدیدی بر علیه ایرانیان وضع شده است ، که بزودی تا شهریور 96 فقط امکان استفاده از سرویس ریسلوو می باشد و باید نسبت به منتقل کردن دامنه های مشتریان به سرویس جدیدی اقدام ... بیشتر »

15th Jul 2017
سرور جدید ویندوز با هارد SSD

با سلام ، با توجه به درخواست و رشد میزان تقاضای هاست های ویندوزی مجددا سرور جدیدی به مجموعه اضافه گردید است ، این سرور با هارد تمام SSD مجهز به سرعت بالا و پینگ تایم بسیار پایین در ایران می باشد . ... بیشتر »

4th Jun 2017
ثبت 93 دامنه جدید بین المللی و بروز رسانی

با سلام ، بخش ثبت دامنه های پورتال بروزرسانی گردید و 93 دامنه جدید به دامنه قبلی اضافه گردید و تعداد دامنه قابل ثبت نیوا هاست به 329 دامنه افزایش یافت . پورتال پشتیبانی مجددا بروز رسانی گردید و ... بیشتر »

11th Jan 2016
بروزرسانی سیستم پشتیبانی

سیستم پشتیبانی کاربران مجموعه بروزرسانی گردید از کاربران گرامی درخواست می گردد در صورت مشاهده نقص به بخش پشتیبانی اطلاع رسانی نمایند . ضمن اینکه در سیستم جدید اطلاع رسانی با پیامک نیز فعال ... بیشتر »

3rd Oct 2015
ثبت 145 دامنه جدید بین المللی

با توجه به تغییرات اعمال شده در رجیسترار ، از این پس امکان ثبت 145 دامنه جدید فراهم شده است ، که در مجموع نیوا هاست نیزدیک به 200 دامنه بین الملی به مشتریان خود ارائه خواهد داد . برای مشاهده لیست ... بیشتر »

9th Jan 2015
ثبت 8 دامنه جدید بین المللی

با توجه به تغییرات اعمال شده در رجیسترار ، از این پس امکان ثبت دامنه های (BAR ) ، (.HOST) ، (.INK) ، (.PRESS) ، (.REST) ، (.WEBSITE) ، (.WIKI) ، (.XYZ ) به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد . توجه : کلیه تخفیف های ثبت دامنه که ... بیشتر »

23rd Dec 2014

Powered by WHMCompleteSolution